Dzisiejsze spotkanie z Leicester z pewnością dla wielu z nas ma bardzo istotne znaczenie. Próba naszych zawodników sprawi, że dowiemy się dokładnie, w jakim miejscu jest nasza drużyna. Wcześniejsze prognozy nie wydawały się zbyt łaskawe, jednak Arsenal wydaje się wybudzić się z ciężkiej śpiączki w Premier League. Dziś przekonamy się, czy aby na pewno nasi piłkarze są w takiej formie, jaką chcielibyśmy widzieć…

Tylko 3 punkty

Pomimo wyjazdowego meczu, musimy mieć bardzo pozytywne i dobre nastawienie. Nic innego niż 3 punkty nie powinno interesować naszej drużyny. Oczywiście gramy dziś z walecznym Leicester, skutkiem czego nie będzie w żaden sposób łatwo i przyjemnie na boisku. Niemniej jednak, nie możemy pokazać się jako drużyna do bicia w tym spotkaniu, ponieważ przegramy je już przed samym spotkaniem.

Przeczytaj:  Arsenal zmiażdżony przez Liverpool

Bukmacherzy nie wiedzą, na kogo stawiać

Dzisiejsze spotkanie jest dużym wyzwaniem dla bukmacherów. Nie wiedzą bowiem oni w jaki sposób wytypować lidera na to spotkanie. Niemniej jednak, typy na dziś wskazują minimalną przewagę Kanonierów. Czy jednak jest to prawdziwa prognoza? Tego nie wiemy i przekonamy się o tym tuż przed godziną 16.

Pamiętajmy! Legalne obstawianie jest możliwe tylko przy pomocy legalnych bukmacherów i powyżej 18 roku życia!