Kibice piłkarscy poszukują przede wszystkim wielkich emocji, a te, poza sportem, daje im często hazard, w tym niezwykle popularne w ostatnich latach zakłady bukmacherskie. Coraz więcej osób decyduje się na obstawianie wydarzeń sportowych i nie tylko. Pojawia się jednak pytanie o to, czym kierować się przy wyborze bukmachera i w jaki sposób można znaleźć najlepsze dostępne obecnie oferty? 

Jedni traktują typowanie meczów piłki nożnej jako zwykłe hobby, dla innych jest to sposób na dodatkowy zastrzyk adrenaliny, jeszcze inni upatrują w tym szansy na zarobek. Obecnie obstawianie jest prostsze niż kiedykolwiek, ponieważ wszystko odbywa się całkowicie online i to bez żadnych formalności. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej. 

Obstawianie wydarzeń sportowych – najważniejsze informacje

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że z oferty bukmachera mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. W praktyce jest to jedyny warunek, który trzeba spełnić, aby przystąpić do gry. Firmy bukmacherskie zapewniają w tej chwili bardzo szeroką ofertę wydarzeń, nie tylko piłkarskich. Wśród najpopularniejszych opcji można wyróżnić oczywiście wszelkie zdarzenia związane z rozgrywkami ligi angielskiej, która cieszy się największą popularnością. Zainteresowaniem cieszą się nie tylko zakłady SOLO czy AKO na wygraną jednego z zespołów, ale też wiele bardziej szczegółowych typów, które dotyczą m.in. tego, czy dany zawodnik zdobędzie bramkę, jaka będzie przewaga w posiadaniu piłki itp. Wszystko to sprawia, że możliwości jest naprawdę mnóstwo, a każdy znajdzie coś dla siebie. 

Przeczytaj:  Gdzie rozejrzeć się za dobrym biurem rachunkowym?

Jak wybrać bukmachera?

Decydując się na spróbowanie swoich sił i postawienie zakładu najlepszym rozwiązaniem jest wybór legalnego bukmachera. Jeśli chodzi o kryteria, jakimi warto kierować się przy wyborze zakładów bukmacherskich, znaczenie ma nie tylko sama oferta, a więc liczba dyscyplin, wysokość kursów itp, ale również ogólne warunki, jakie zapewnia dany podmiot. Mowa tutaj w szczególności o systemie szybkich wpłat oraz wypłat środków czy wsparciu technicznym. Na uwagę zasługuje też to, czy bukmacher posiada w swojej ofercie możliwość stawiania zakładów na żywo oraz transmisje najważniejszych meczów. Ogromne znaczenie w obecnych czasach ma też to, czy zapewnia on dedykowaną aplikację mobilną, dzięki której będzie można w łatwy i szybki sposób postawić kupon. 

Bonusy u bukmacherów – czy się opłacają? 

Dla większości graczy liczy się też to, jakie bonusy proponuje konkretny bukmacher. Nowi użytkownicy mogą zazwyczaj liczyć m.in. na bonus powitalny w postaci darmowej gry bez depozytu albo kod promocyjny. W przypadku dotychczasowych graczy w grę wchodzą m.in. cashbacki, bonusy lojalnościowe, liczne premie. Z tego typu opcji trzeba jednak w porę korzystać, ponieważ są one ograniczone czasowo. Dlatego warto być w miarę na bieżąco i reagować na pojawiające się okazje.