Jutrzejszy mecz Walii z Czechami będzie z pewnością jednym z bardziej zaciętych spotkań związanymi z kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w 2022 roku. Naprzeciw siebie stanę dwie drużyny o całkiem sporym potencjale piłkarskim. Kto ma większe szanse na wygraną? Sprawdźcie sami!

Jeśli chodzi o tabelę grupy E, w zdecydowanie lepszej pozycji jest drużyna Czech. Zajmuje ona pierwsze miejsce, mając dorobek 4 punktów, które wynikają z pierwszego remisu i drugiej wygranej. Czechy dominują także w kwestii bramek, mając już na koncie 7 strzelonych goli i 3 stracone.

Z kolei Walia zdecydowanie nie porywa. Swoje pierwsze spotkanie z Belgią zalicza na spory minus, ponieważ oprócz trzech straconych punktów, Walia zaliczyła także i słaby mecz pod względem statystyk.

Niemniej jednak jutrzejsze spotkanie z pewnością będzie obfitować w zaciętą grę, ponieważ na swoim terenie Walia jest drużyną groźną, pomimo małej ilości strzelonych bramek na swoim obiekcie. Takie postacie jak Gareth Bale mogą zagrozić w każdym momencie i wprawić obronę Czech w osłupienie. Niemniej jednak faworytem tego spotkania są Czesi, którzy mogą potwierdzić dobrą dyspozycję i w razie wygranej pozostać dalej na pierwszym miejscu w swojej grupie.

Przeczytaj:  Pomysł na skorzystanie z muzyki relaksacyjnej

Gdzie obstawić jutrzejsze spotkanie?

Jako iż spotkanie jest bardzo ciekawe, oferowane jest w ofercie wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Oto lista legalnych bukmacherów, u których możemy znaleźć różne kursy i oferty. Z pewnością znajdziemy taką, która spełni nasze oczekiwania!