Dzisiaj pierwszy dzień spotkań reprezentacyjnych, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2020 w Katarze. Przypomnijmy, mowa o pierwszych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w okresie zimowym. Dziś trzymamy kciuki za Martina Odegarda, który wieczorem wybiegnie na boisko!

Spotkanie Giblartaru z Norwegią będzie mieć miejsce pierwszy raz w historii. Do tej pory obie reprezentacje nie miały okazji do wspólnej gry. Niemniej jednak, patrząc na wyniku obu drużyn, łatwo stwierdzić iż to Norwegia będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Nic dziwnego, Norwegia aktualnie posiada bardzo dobrą kadrę, na której czele stoi właśnie młody Martin Odegard i Erwin Haaland. Zarówno pomocnik jak i napastnik są w świetnej formie i rozgrywają w swoich klubach bardzo dobre spotkania. Martin Odegard w ostatnim spotkaniu Arsenalu, pomimo bardzo ciężkiego wyniku odwrócił rolę i dzięki jego asystom Arsenal wywiózł cenny punkt ze spotkania.

Przeczytaj:  Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych - może nam się przydać czy nie?

Różne bonusy na te spotkania

Jako iż dziś legalni bukmacherzy mają pracowity dzień, wielu z nich przygotowało specjalne kody bonusowe dla nowych i aktualnych graczy. Więcej na ten temat znajdziemy pod adresem https://legalni-bukmacherzy.pl/nowy-bukmacher/, gdzie znajduje się dużo cennych informacji na temat legalnych bukmacherów.