W dniu dzisiejszym czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Osasuna podejmie na swoim boisku Sevillę, która wydaje się pretendentem tego meczu. Czy jednak drużyna Lopeteguiego zdoła zdobyć 3 punkty na dość trudnym terenie?

Dzisiejszy mecz powinien należeć do Sevilli, ponieważ wczorajsze porażki liderów La Liga dają możliwość przybliżenia się do walki o La Ligę, która w tym sezonie ma bardzo dużą ilość pretendentów, zainteresowanych jej wygraniem. Kiedy liderzy w tabeli zawodzą, czas wziąć sprawy w swoje ręce.

Osasuna nie jest wymagającym rywalem, jednakże na swoim boisku jest to jak najbardziej drużyna, która może zrobić wielką różnicę. Musimy pamiętać o tym, że Sevilla również ma bardzo napięty grafik i gra wiele spotkań, które obarczone są bardzo dużym obciążeniem fizycznym. Wydaje się jednak, że dynamiczna sytuacja w tej kolejce, powinna dać jej wiatru w skrzydła, co przełoży się na sukces drużyny.

Przeczytaj:  Wady i zalety współpracy ze specjalistami od wordpress

Legalne obstawianie w naszym kraju

Pamiętajmy o tym, że ten i inne mecze, możemy legalnie obstawiać przy pomocy bukmacherów, którzy mają stosowne licencje w naszym kraju. Jeśli chcemy więcej informacji na temat tego, jak obstawiać mecze wejdźmy w link i skorzystajmy z informacji dostępnych na tym serwisie bukmacherskim. Tam dowiemy się, jak obstawiać legalnie w Polsce!