Co prawda powrót bez publiczności lecz fani lokalnych drużyn na niższych szczeblach rozgrywek są także zainteresowani tym, aby ich drużyny wróciły do gry. Kto rozpocznie wtorkową kolejkę? Zapraszamy do sprawdzenia!

Pierwszym spotkaniem rozpoczynającym kolejkę będzie mecz GKS Jastrzębie – Warta Poznań. Trudno wyłonić w tym spotkaniu faworyta, ponieważ obie drużyny w ostatnich 3 spotkaniach między sobą notowały remisy! Czy dziś będziemy świadkami przełamania jednej z drużyn? Obie z nich podchodzą do gry w optymalnych składach więc żadna z drużyn nie odpuści na boisku.

Natomiast drugim spotkaniem w ramach Fortuna 1 Liga będzie mecz Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie B-B. W tym meczu można doszukiwać się lekkiego faworyta w roli drużyny przyjezdnej, która będzie w meczach bezpośrednich radzi sobie minimalnie lepiej. W tym meczu również nie będzie absencji w wypadku obu drużyn, dlatego też Olimpia Grudziądz jest także w stanie sprawić niespodziankę swoim rywalom.

Przeczytaj:  Przedstawiciel Thermomix - jego rola

Gdzie obstawić te spotkania?

Jeśli myślimy o obstawieniu któregoś z dzisiejszych spotkań, warto odwiedzić serwis https://www.obstawianie.net/ aby znaleźć informację na temat aktualnych, legalnych bukmacherów w naszym kraju. Znajdziemy tam tylko sprawdzone miejsca do gry, które posiadają do tego niezbędne licencje w naszym kraju.