Drużyna Arsenalu przed rewanżowym meczem z Villarrealem wcale nie może czuć się bezpiecznie. Pierwszy mecz na terenie przeciwnika został przegrany. Plusem jest jednak bramka na wyjeździe, która daje lekki handicap w dzisiejszym meczu. Niemniej jednak to Arsenal musi tym razem ruszyć od początku i szukać trafień na bramkę!

Dzisiejszy mecz wcale nie zapowiada się dobrze dla Arsenalu, który ostatnio nie prezentuje dobrej formy sportowej. Przeplatane mecze porażkami i remisami nijak się mają do równej formy Villarrealu, który w La Liga zajmuje 6 miejsce i ostatnich 5 spotkań (wraz z pierwszym meczem z Arsenalem) zaliczył jako mecze wygrane. Dziś z pewnością czeka Villarreal gra na trudniejszym terenie, albowiem wyjazdowym. Niemniej jednak Hiszpańska drużyna może pochwalić się zdecydowanie lepszą formą, niż Arsenal.

Przeczytaj:  Arsenal ulega w Derbach Londynu...

Arsenal musi dziś wyciągnąć wnioski z pierwszego spotkania. Trudna gra nie może przełożyć się na tak dużą ilość fauli, która w pierwszym spotkaniu skutkowała wyrzuceniem Ceballosa z boiska. Dziś trzeba nam równej, czystej gry. Pytanie brzmi: Czy Arsenal odrobi dziś lekcje i podejdzie do spotkania zdecydowanie bardziej na chłodno?

Poznaj inne typy bukmacherskie na to spotkanie

Jeśli interesuje Cię to, jak może zakończyć się dzisiejszy mecz, warto poznać pozostałe typy bukmacherskie na to spotkanie. Dzięki nim może znajdziemy coś, co nas zainteresuje w perspektywie obstawienia tego spotkania u legalnych bukmacherów w Polsce.