Dzisiejszy mecze jest pierwszym w fazie grupowej Ligi Europy. Arsenal ma przed sobą nie łatwe zadanie, ponieważ naprzeciw niego staje topowa drużyna z Austrii. Czy dziś szybki Aubameyang poradzi sobie z defensywą drużyny Austriackiej?

Dzisiejszy mecz z pewnością nie należy do prostych, lecz to Arsenal nadal jest faworytem tego spotkania. Teren wroga jest trudny, ponieważ na ostatnie 5 spotkań na swoim boisku Rapid Wiedeń wychodził wygraną ręką. Natomiast Arsenal na boisku rywali radzi sobie nieco gorzej, ponieważ zalicza 3 zwycięstwa i 2 porażki.

Na całe szczęście moc ofensywna Arsenalu powinna poradzić sobie w dzisiejszym meczu i dać zwycięskie 3 punkty, na które liczą wszyscy. Czy w meczu padnie dużo bramek? Jest to także możliwe w pewnym stopniu.

Przeczytaj:  Po 3 punkty na stadionie Leicester

Jak to widzą bukmacherzy?

Patrząc na kursy, bukmacherzy online w Polsce stawiają Arsenal za większego lub mniejszego faworyta spotkania. Nie dziwi to, ponieważ Arsenal rozgrywa całkiem ciekawy sezon w ramach Premier League. Dlatego jedziemy po 3 punkty, które miejmy nadzieję, staną się dziś faktem!