Tegoroczny sezon Premier League zbliża ku końcowi. Przed nami ostatnie kolejki, które jednak mogą przynieść najwięcej emocji. Dziś spadkowicz (Aston Villa) podejmie Arsenal, który wydaje się, że w Premier League osiągnął tyle, ile było możliwe.

Rzecz jasna 10 miejsce w tabeli Premier League nie jest wymarzonym, czy też stałym miejscem drużyny z Londynu. 10 pozycja z pewnością pokazuje, jak daleki jest Arsenal od swojej byłej, równie ocenianej dość nisko w oczach kibiców, czwartej lokaty z poprzedniego sezonu. Arsenal potrafi jednak dawać smaczki, takie jak ostatnia wygrana w pucharze FA Cup z Chelsea.

Z kolei Aston Villa może mówić o zdecydowanie gorszym sezonie, który także przełożył się na morale graczy. Dziś oczywiście będzie szansa na to, aby wyjść z tabeli spadkowej, ponieważ Watford raczej swój mecz przynajmniej zremisuje, choć większość nastawia się na przegraną. Podrażniony Manchester City będzie miał dziś bowiem wiele do udowodnienia swoim fanom, choć dla nich ten mecz jest o nic.

Przeczytaj:  Arsenal Londyn 0, Manchester City 6

Mecz ciekawy do obstawienia?

Z pewnością, choć jest to także jedno z tych spotkań, które może potoczyć się w wiele stron. Dużo zależy od piłkarzy, którzy wybiegną boisko a także od ich nastawienia.

Polecamy poczytać, na czym polegają zakłady bukmacherskie (tylko te legalne). Obszerny poradnik pozwoli zrozumieć wiele kwestii w tym temacie.