Bardzo ciekawe wieści dochodzą do nas z klubowych gabinetów. Arsenal nie od dziś planuje zmianę trenera, dlatego oczywistym jest fakt, iż pewne nazwiska już na biurkach włodarzy klubowych są rozłożone. Do tej pory mogliśmy jednak spekulować odnośnie nazwisk.

Coraz więcej źródeł podaje, iż Mikel Ateta jest głównym kandydatem na nowego trenera Arsenalu. Nie jest to wcale wykluczone, albowiem profil tego trenera może być niezwykle trafionym dla Kanonierów.

Nowy trener miałby dostać do dyspozycji 50 milionów funtów na transfery, co jest dość ciekawą kwotą do wykorzystania. Rynek transferowy będzie hamować po wielkich transferach, lecz jeśli jakikolwiek klub wykona duży transfer, możemy spodziewać się kolejnego trendu do zawyżania kwot piłkarzy.

Przeczytaj:  Na dzień przed pierwszym meczem ligowym

Wracając do samego trenera, to warto dodać iż Mikel Arteta aktualnie stoi u boku Pepa Guardioli, który odnosi spektakularny sukces ligowy, choć Liga Mistrzów nie została przez niego dobrze wykorzystana w tym sezonie.

Działacze chcą spotkać się również z piłkarzami, którzy będą wydawać swoje opinie. Klub chce, aby nowy trener Arsenalu był osobą powszechnie akceptowaną wśród kadry piłkarskiej, co ma zapewnić od początku dobry start i relacje między pracownikami klubu a piłkarzami.

Dzisiejszy wpis sponsorowany jest przez Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie, które trudni się w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków.