Arsenal rozpoczyna kolejną bitwę o 3 punkty już w sobotę, o godzinie 18:30, na stadionie Vicarage Road. To tam odbędzie się mecz z Watford, który pomimo cienkiej formy w tym sezonie, jest drużyną, która cały czas może zaskoczyć i obalić nawet faworytów danego spotkania.

Co prawda forma Arsenalu jest optymalna, patrząc na ostatnie mecze i wyniki, lecz jak wiemy, Arsenal potrafi mieć gorsze chwile, które objawiają się w konkretnych częściach spotkania – oprócz tego, wszystko zależy jak zwykle od pomysłu trenera na mecz, albowiem Arse Wenger potrafi zaskakiwać modyfikacjami składu, bądź jego ustawienia na bardzo niestandardowe.

Pomijając te fakty, mecz z Watrofd trzeba wygrać trzema punktami, albowiem w innym wypadku, sytuację może wykorzystać Liverpool, bądź Burnley, które mają stosunkowo łatwe spotkania i prawdopodobnie wygrają swoje mecze. Watford to po prostu drużyna, którą trzeba i jak najbardziej można przejść, jeśli tylko podejdzie się do niej z pełną determinacją i odpowiednim naciskiem.

Przeczytaj:  Kanonierzy upolowali Kozły z Koeln

Mecz będzie transmitowany o godzinie 18:30 na kanałach stacji Canal+. Nie jest to jednak jedyne miejsce, które będzie pozwalać nam na oglądanie spotkania. W Internecie będą prowadzone transmisje w kanałach płatnych, które pozwolą na bezproblemowe oglądanie tego spotkania, przy pomocy Internetu i komputera.

Na podsumowanie…

Mecz z Watford to porządny kawał do zgryzienia z uwagi terenu rywala. Jednak drużyna wcale nie jest w formie topowej, dlatego jeśli Arse Wenger postawi na najbardziej optymalny skład, da dynamiczne ustawienie drużyny i postawi na wysoki pressing, Watford ugnie się na kolanach przed Arsenalem – drużyna ma bowiem odpowiedni potencjał ku temu, aby wygrać to spotkanie przynajmniej kiloma bramkami.

Jak będzie faktycznie, przekonamy się oczywiście w sobotę!